De nachtwinkel in Dilbeek moet twee weken sluiten

Nachtwinkelketen met vestigingen in Dilbeek en Roosdaal moet tijdelijk sluiten

5 uur geleden

Bij een controle van een nachtwinkel stelden de inspectiediensten en de lokale politie enkele inbreuken vast. Daarop besloot burgemeester Willy Segers de nachtwinkel voor twee weken te sluiten. Ook de vestiging in Roosdaal moet tijdelijk sluiten.

De controleurs stelden vast dat de nachtwinkel niet-conforme producten zoals illegale e-sigaretproducten, niet-conforme cosmeticaproducten, niet-conforme tabaksproducten, kruidenproducten om te roken, alsook verboden nicotinezakjes verkocht.

Het is niet de eerste keer dat de nachtwinkel in de fout gaat. Het recidive aspect van de feiten en de gezondheidsimpact in acht genomen, besloot Dilbeeks burgemeester Willy Segers de nachtwinkel te sluiten voor twee weken. De nachtwinkel heeft naast de vestiging in Dilbeek ook nog een vestiging in Roosdaal. De winkel bleek niet brandveilig te zijn.